ترون، جانی دوباره می گیرد

🔹 ترون آماده است تا با ابر واقعیت مجازی خود (یعنی متاورس)، تولدی دوباره را تجربه کند. این نغییر در قالب ساخت یک برنامه بزرگ مانند شهری روی بلاکچین این رمزارز خواهد بود که MegaCryptoPolis نام دارد. به لطف این شهر کریپتویی عظیم که یک بستر تعاملی بر روی بلاکچین است، کاربران قادر خواهند بود تا از سان تاور که ظاهرا از نام جاستین سان بر گرفته شده است، دیدن کرده و رمزارز ترون بدست آورند. سپس نوبت ورود NFT ها خواهد بود که جذابیت این شهر را بیشتر می کنند و اتفاقا بلاکچین اتریوم برای این موضوع بسیار مناسب است چرا که تراکنش ها با سرعت پردازش می شوند و کارمزد شبکه بسیار پایین است. حال بیایید با جزییات بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

🔹 سان تاور اولین ابر واقعیت مجازی همراه با بازار تکامل یافته NFT است که به کاربران این امکان را می دهد تا توکن های NFT خود را ایجاد کنند. این بازار از زمان پیدایش خود در سال 2018 تاکنون توانسته تا با تمرکز بر جزییات، به عنوان یک مثال برای نشان دادن قابلیت متاورس باشد.

🔹 از همین جهت، کاربران ترون می توانند به کارهایی از قبیل خرید زمین و املاک با استفاده از توکن ترون بپردازند. این مالکین می توانند با بازار دوم شهر کریپتویی عظیم تعامل داشته و یا حتی از دفتر کار مجازی جاستین سان واقع در سان تاور دیدن کنند. علاوه بر این، افراد می توانند تا به ترید کردن در بازار آزاد پرداخته، منابع مورد نیاز دیگر سازه ها را تولید کنند و سهمی از سرمایه روزانه شهر را به خود اختصاص دهند.

🔹 علاوه بر ادغام شدن با متاورس، ترون در حال سوق داده شدن به سمت ادغام با راه حل های دیفای مانند JustSwap و JustLend است که پس از این کاربران ترون می توانند از مزایای دیفای و NFT ها به صورت یکجا بهره مند شوند. تمامی آنچه گفته شد نشان از جدی بودن ترون برای سرعت بخشیدن به تمرکززدایی اینترنت با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و اپلیکیشن های دیفای است